Склеротерапія

Склеротерапія

Протягом останніх років сучасна косметологічна медицина набула широкої популярності, і це не лише усунення ознак старіння на лиці, але й косметичне лікування уражених судин (телеангіектазій) на нижніх кінцівках.

Дрібні телеангіектазії або судинні зірочки, котрі просвічуються через шкіру та блакитні ретикулярні вени мають неестетичний вигляд, і можуть з’явитись ще у доволі молодих людей.
Сучасна склеротерапія дозволяє усім пацієнтам, які страждають від вищеописаних симптомів назавжди позбутись захворювання вен та зробити свої ніжки не лише привабливими, але й цілком здоровими.

Особливості проведення склеротерапії

У просвіт судини, під безпосереднім ультразвуковим контролем, вводиться спеціальний склеротичний препарат, котрий викликає залипання вен. Кількість препарату, а також форму введення визначає спеціаліст-флеболог. Після здійснення експозиції препарату на ногу накладають еластичний компресійний бандаж, котрий пацієнт носить протягом одного тижня. Мікросклеротерапія не потребує застосування еластичної компресії.
Застосування різностороннього контролю за проведенням маніпуляції, а також використання спеціального обладнання, дозволяють виконувати надточну склеротерапію, що гарантує відмінні результати в процесі лікування.
Після сеансу склеротерапії пацієнту рекомендовано здійснити 40-60 хвилинну пішохідну прогулянку. Протягом тижня, з моменту проведення маніпуляції, відбувається зростання внутрішнього просвіту вени, після чого хвора судина зникає, а кров починає циркулювати по здорових венах.
Проте важливо пам’ятати, що лише лікар після проведення ретельного огляду та призначення ультразвукового дуплексного ангіосканування, може прийняти рішення щодо проведення самої процедури.

Чи безпечна склеротерапія

Професійне проведення склеротерапії цілком безпечне, оскільки втручання в вену проводиться нетравматичним, як для судини, так і для навколишніх тканин, методом, а це у свою чергу виключає ймовірність кровотечі чи больового синдрому.
Таким чином склеротерапія не лише безпечна для життя пацієнта, але й гарантує високий клінічний та косметичний результат. Відразу після оперативного втручання можуть утворитись невеликі синячки або пігментні плямки в напрямку склерозованих вен, проте з часом вони зникають самі по собі та не потребують спеціального лікування.
Професійно виконана склеротерапія гарантує стійкий і тривалий результат – варикозне розширення вен повністю закривається і кровопостачання по них більше ніколи не відновлюється.

Переваги склеротерапії

Після проведення склеротерапії у місцях введення катетерів не залишається жодних рубців. Сама процедура не вимагає стаціонарного лікування, загального наркозу та госпіталізації, а тому проводиться амбулаторно. Відразу після проведення склеротерапії пацієнт може повернутись до звичного ритму життя.
Сучасна склеротерапія – це нетравматичний метод лікування варикозної хвороби, який дозволяє надати допомогу багатьом хворим з варикозним розширенням вен без оперативного втручання.

Склеротерапія

Якщо вам потрібна додаткова інформація, зв’яжіться з нами або забронюйте зустріч