Лазерне лікування варикозної хвороби вен

Лікування варикозу вен

Виникнення варикозного розширення вен сьогодні набуло надзвичайно широкого розмаху. Згідно останніх статистичних даних, практично кожна друга жінка і кожен третій чоловік, протягом певного періоду свого життя, стикаються з проблемою варикозного розширення вен.

Чому так часто виникають захворювання пов’язані з серцево-судинними патологіями? Вени на ногах виконують надзвичайно важливу роль – вони забезпечують функцію зворотного кровопостачання, знизу догори, на противагу силі земного тяжіння.
Патологія варикозу полягає в тому, що підшкірні та глибокі вени, з різних причин, не в стані забезпечити повноцінний зворотній відтік крові від ніг до серця. Таким чином виникають застійні ділянки, котрі ускладнюють зворотній відтік крові по венах, який в медицині називають рефлюкс. Застій крові, у свою чергу, призводить до розширення і тромбозу вен, що може спричинити серйозні проблеми зі станом здоров’я пацієнта.

Своєчасне виявлення та лікування варикозу вен

Причини розвитку варикозної хвороби можуть бути спричинені багатьма факторами, зокрема спадковою схильністю, гормональними змінами, умовами праці, харчуванням і, навіть, способом життя.
Варикозне розширення вен, зазвичай, супроводжується підвищеною втомлюваністю нижніх кінцівок, звичайними та пекучими болями в різних ділянках ніг, розвитком запальних процесів, які з бігом часу можуть перейти у різноманітні ускладнення, зокрема трофічні виразки.
Незалежно від причин виникнення варикозного розширення вен на методи лікування, в першу чергу, впливають ступінь захворювання, тяжкість перебігу хвороби, клінічні аналізи, а також дані ультразвукового обстеження.

Сучасне лазерне лікування варикозу

На сьогоднішній день сучасна медицина використовує різноманітні методики лікування варикозного розширення вен.
Одним з найбільш вдалих методі вирішення цієї проблеми вважається професійне лазерне лікування варикозу. Наш медичний центр оснащений сучасним лазерним обладнанням, яке дозволяє проводити якісне, швидке та ефективне оперативне втручання.
Якісне лазерне лікування варикозу відбувається під місцевим знеболенням та триває приблизно одну годину, протягом якої усувають всі уражені ділянки судини. Загалом усю процедуру проводять під постійним ультразвуковим контролем.
З метою уникнення розвитку рецидиву захворювання, досвідчені флебологи рекомендують усім пацієнтам, у яких виявили варикозне розширення вен, регулярно проходити профілактичні медичні огляди серцево-судинної системи.

Ризики та побічні дії під час проведення лазерного лікування вен

Сучасне лазерне лікування варикозу відноситься до тих небагатьох оперативних втручань, котрі практично не мають протипоказань та побічних ускладнень. Процедуру проводять за допомогою точкових проколів, через які вводять катетер, що практично унеможливлює інфікування ранки та захищає пацієнта від ризику ураження периферичних нервів в ході оперативного втручання.
Процедура лазерного лікування варикозу не вимагає реабілітаційного періоду. Відразу після самої процедури пацієнту рекомендовано протягом години здійснити пішу прогулянку, після чого можна не лише бігати, але й стрибати. Єдина рекомендація – це обмеження у силових навантаженнях. Пацієнту, який переніс лазерне лікування варикозу, не варто принаймні протягом одного тижня, підіймати вантаж вагою більше 12-ти кг.
На сьогоднішній день лазерне лікування варикозу вважається одним з найбільш безпечних, перспективних та затребуваних напрямків у лікуванні варикозного захворювання вен, тому чекаємо у медичному центр “МЕДІВІТ” на ефективну та безболісну процедуру лікування. Бажаємо Вам гарного настрою і доброго здоров’я!

Склеротерапія

Якщо вам потрібна додаткова інформація, зв’яжіться з нами або забронюйте зустріч