Консультація флеболога, хірурга, кардіолога

Консультація флеболога в Самборі

Флеболог – це лікар, який спеціалізується на захворюваннях вен, їх діагностиці, лікуванні та профілактиці. І чи знали ви, що флебологія вважається одним з найбільш перспективних напрямків медицини? Адже це не лише здоров'я, але й про красивий естетичний вигляд. 

Професійна консультація флеболога допоможе вчасно виявити та діагностувати захворювання судин, такі як: варикозне розширення вен, посттромботичну хворобу, ангіодисплазію, флебопатію тощо.

Варикозне захворювання судин – це стійке та незворотне розширення або видовження підшкірних вен нижніх кінцівок внаслідок патології венозних стінок, а також недостатності клапанного апарату. Через це кров по венах не протікає повноцінно. Проте компетентна та своєчасна допомога повернуть вам комфорт, як внутрішній, так і зовнішній. 

Чому і коли потрібна консультація флеболога

Зазвичай варикозне захворювання вен на початках проявляється лише у вигляді косметичного дефекту. Та потім  однак хвороба може призвести до серйозних ускладнень – пекучих і болючих відчуттів, набряків стоп і гомілок, судомів нижніх кінцівок, а в запущених випадках до запальних процесів, трофічних змін шкіри та виразок.

У випадку розвитку саме цього захворювання велику роль відіграє генетична схильність. Також провокують розвиток захворювання такі фактори, як: вагітність, стояча робота, різкі фізичні навантаження. Серед спортсменів, які піднімають штанги, чимало таких, кому потрібна допомога флеболога. 

Тож, якщо ви ідентифікували себе по факторах ризику - варто проконсультуватися зі спеціалістом. 

Своєчасна консультація флеболога допоможе вже на ранніх стадіях виявити захворювання, а найголовніше - уникнути незворотних наслідків і ускладнень.

Не втрачайте жодного дня і не ризикуйте втратити можливість пересуватись без болю. Проконсультуйтесь у лікаря-флеболога!

Консультація кардіолога в Самборі

Кардіологія – наука, яка вивчає будову, розвиток, фізіологію серцево-судинної системи людини та її патологічні стани. Лікар-кардіолог спеціалізується на виявленні причин розвитку, лікуванні та профілактиці кардіологічних захворювань.

До лікаря-кардіолога варто звертатися у таких випадках:

Якщо вам потрібна додаткова інформація, зв’яжіться з нами або забронюйте зустріч