Ехокардіографія

Ехокардіографія

Ехокардіографія - це метод дослідження серця та судин за допомогою ультразвуку, який відзначається своєю неінвазивністю. Цей метод зберігає свою актуальність протягом багатьох років та залишається одним з основних засобів діагностики серцевих патологій. І це не випадково! Широке поширення ехокардіографії в практиці зумовлене високим рівнем сучасної апаратури, її безшкідливістю для пацієнта та лікаря, а також доступною вартістю порівняно з іншими методами діагностики. Завдяки своїм широким можливостям та високій інформативності, ехокардіографія стала стандартним методом обстеження у всіх пацієнтів з серцевими захворюваннями. Адже вона не тільки дозволяє отримати важливі дані, але й є безболісною для хворого.

Коли варто зробити обстеження?

Якщо вас турбують будь-які болі або неприємні відчуття в області серця, задишка, почуття нестачі повітря, головні болі (оскільки деякі причини головного болю пов'язані з проблемами серця), головокружіння, часті набряки або порушення серцевого ритму, то вам слід негайно звернутися до медичного центру до лікаря. Це особливо стосується людей з гіпертонічною хворобою. Людям, які активно займаються екстремальними видами спорту (такими як дайвінг, парашутний спорт, важка атлетика, біг), рекомендується робити ехокардіографію в профілактичних цілях, щоб переконатися, що їхній організм адекватно реагує на такі навантаження.

Як підготуватися до ехокардіографії ?

Щодо підготовки до ехокардіографії, то спеціальної підготовки не потрібно. В медичному центрі "Медівіт" перевагою проведення цього дослідження є безпосередня участь кваліфікованого лікаря-кардіолога. Це усуває ризик неправильної трактування або зчитування результатів ехокардіографії через людський фактор та зміну спеціалістів. Практикуючий лікар-кардіолог з досвідом роботи в кардіологічному відділенні лікарні самостійно проводить ехокардіографію і, в разі необхідності, надає відповідні рекомендації та призначає лікування. Таким чином, ви отримуєте компетентну медичну допомогу та впевненість у правильності отриманих результатів.

Ехокардіографія

Якщо вам потрібна додаткова інформація, зв’яжіться з нами або забронюйте зустріч